הענקת מתנה באשראי

חתונה עם DIGINET

התארסתם? מזל טוב! אנחנו כאן כדי לעזור לכם לנהל את החתונה בקלות.

השלבים לתכנון אירוע

תכנון חתונה נכון יעזור לכם לא לבזבז זמן יקר ובעיקר להגיע לתוצאה של אירוע מושלם.
אז רגע לפני החופה והריקודים גלו כיצד ניתן לתכנן בצורה נכונה את האירוע עם DIGINET

 • רשימת אורחים

  נכון, מדובר במשימה לא פשוטה ואפילו מאתגרת, ובכדי להקל עליכם ניתן להעלות את רשימת האורחים ישירות מאנשי הקשר שלכם בנייד (באמצעות האפליקציה שלנו), אפשרות נוספת דרך קובץ אקסל בתבנית מסודרת או בהעלאה ידנית, מה שנוח לכם.

 • הזמנה דיגיטלית

  אפליקציית DIGINET מאפשרת לכם לבחור עיצוב להזמנה, להעלות תמונות משלם ואפילו לשנות את תבנית ההזמנה במידה ויש לכם תמונה מוכנה או סרטון. תוך ממש כמה דקות תוכלו כבר להתחיל לשלוח לאורחים את ההזמנה הדיגיטלית שלכם ולקבל אישורי הגעה.

 • ניהול תקציב

  ממשק פשוט ומתקדם לניהול התקציב שלכם מאפשר להוסיף הוצאות ומקדמות מספקים שונים ונותן לכם תמונת מצב אמיתית לכל הצד הפיננסי של האירוע שלכם, התנהלו נכון בדרך לאירוע מוצלח.

 • אישורי הגעה

  בחרו אם לשלוח בצעמכם או לתת ל-DIGINET לשלוח עבורכם ולנהל תהליך שלם של אישורי הגעה, כל המידע מהאורחים מסונכרן באופן ישיר לטבלת אישורי ההגעה שלכם.

 • מתנות באשראי

  אפשרו לאורחים שלכם להעניק מתנה לאירוע החל מחודשיים לפני ועד יום למחרת האירוע, האורחים יכולים לבחור להעניק מתנה בכרטיס אשראי או Apple Pay או Google Pay וגם לפרוס את המתנה עד 6 תשלומים ואתם מקבלים את מלוא הסכום

 • סידורי הושבה

  שירות סידורי הושבה דיגיטליים הכולל אפשרות להוסיף, לערוך ולשייך אורחים לשולחנות בדרך מתקדמת וחכמה. פשוט בחרו את סוג השולחן ושייכו את האורחים אליו, הם כבר יראו בהזמנה הדיגיטלית היכן הם יושבים!

 • מתזכרים את האורחים

  מועד האירוע מתקרב והמערכת תשלח תזכורות בהודעות SMS לכל האורחים שסומנו כמגיעים או אולי מגיעים. בקישור ההזמנה האורחים יוכלו לנווט למקום האירוע באפליקציית הניווט המועדפת עליהם.

רוצים גם?

מצטרפים בצ'יק באתר או באפליקציה ותוך כמה דקות יש לכם הזמנה דיגיטלית מהממת!